Bodrum 0252 319 6975 - 0532 603 7613 | İstanbul 0216 466 1104

Nakliye ve Taşıma Sektöründe Kurumsal Firma Olarak İstanbul , Muğla - Bodrum Şubelerimizle Marmara ve Ege Bölgesinde Yaygın Bir Ağ ile Ev , Ofis , Kurumsal Firma , Hastane, Depolama , Paketleme Gibi Birçok Kaliteli Taşıma Hizmeti Sunmaktayız. Türkiye'nin 4 Bir Yanına Eşyalarınızı Güvenli Bir Şekilde Taşımanın Gururunu Yaşıyoruz.

 • HAKKIMIZDA

  Misyonumuz;

  Evden Eve taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla,2000 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı. BODRUM DAMLA NAKLİYAT Her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır.

  Vizyonumuz;

  Amacımız Evden Eve Nakliyat sektörünün önde kuruluşları arasında kısa zamanda sizlerin desteği ile yerimiz aldık, emin adımlarla kalite çıtamızı yükseltmek için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız.

  Başlıca Hizmet konularımız Evden eve nakliyat ,ofis ve işyeri nakliyesi, değerli eşya, piyano tablo vb. taşımalar, fabrika , sahne, fuar, film seti, ses ve ışık sistemleri nakliyesi , şehiriçi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça taşıma, parsiyel taşımacılık, ev eşyası depolama, askılı tekstil taşıması eşya paketleme ve ambalajlama,tekne karavan çekimlerimiz,ve hafatalık bodrum istanbul istanbul bodrum dönüşümlü olarak seferler yapılmaktadır.