Bodrum 0252 319 6975 - 0532 603 7613 | İstanbul 0216 466 1104

Nakliye ve Taşıma Sektöründeki Firmamız İstanbul , Muğla - Bodrum Şubelerimizle Tekstil Hizmeti Veren Firmalara Askılı Taşımacılık Konusunda Hem Şehir İçi Hem de Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz. Türkiye'nin 4 Bir Yanına Eşyalarınızı Güvenli Bir Şekilde Taşımanın Gururunu Yaşıyoruz.

  • KURUMSAL NAKLİYAT

    Firmamız kurumsal faliyet gösteren şirketlere de hizmet sağlamaktadır. Eğer bir üreticiyseniz ve ürünlerinizi şehirden şehire ya da şehir içi taşıttırmak istiyorsanız bizi seçerek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi kurumsal taşımacılık alanında da özen, titizlik, güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

    Firmamız ürünlerinizi taşırken özel avrupadan ithal edilmiş delikli sistemli araçlarda taşır. Araçlarımızdaki özel ve toz geçirmez bölümler sayesinde her türlü giyim eşyalarınızı bize emanet edebilir ve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

    Özellikle tekstil hizmeti veren firmalara askılı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Askılı taşımacılık hizmetinde şehir içi ya da şehir dışı taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Bu nakliye hizmetinde ödemeler araç marka , modeline ve km'ye göre hesaplanır.Ayrıca ürünleriniz Bodrum Damla Nakliyat ve sigorta güvencesi altında olur. Ürünlerinize gelebilecek herhangi bir zararda doğrudan firmamız ile görüşerek zararınızı giderebilirsiniz.