Bodrum 0252 319 6975 - 0532 603 7613 | İstanbul 0216 466 1104

Nakliye ve Taşıma Sektöründe Kurumsal Firma Olarak İstanbul , Muğla - Bodrum Şubelerimizle Marmara ve Ege Bölgesinde Yaygın Bir Ağ ile Ev , Ofis , Kurumsal Firma , Hastane, Depolama , Paketleme Gibi Birçok Kaliteli Taşıma Hizmeti Sunmaktayız. Türkiye'nin 4 Bir Yanına Eşyalarınızı Güvenli Bir Şekilde Taşımanın Gururunu Yaşıyoruz.

  • OFİSDEN OFİSE NAKLİYAT

    Ofis taşımacılığında önce expertimiz gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt edilir, yetkili kişi ile karşılıklı istişare yapılır. Eğer anlaşılırsa taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Bodrum Damla Nakliyat ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri daha rahat ve daha güvenilir titiz olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

    Tüm ofis eşyaları kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.Tüm bu güvenli hizmete rağmen tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Firmamız ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

    Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Firmamız tarafından teslim edilecektir.